فهرست

برندهای پر فروش دوربین های مدار بسته

برندهای پر فروش دوربین های مدار بسته یک مقاله کامل است که ما قصد داریم در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر شما مخاطبان عزیز قرار داده ایم این مقاله در بین مقالات موجود در اینترنت یک مقاله جامع و کاملی است که پیشنهاد می کنیم آن را کامل بخوانید در ادامه با دیجی حفاظ همراه باشید.

دوربین مداربسته چیست؟

دوربین مداربسته

واژه دوربین مداربسته از کلمه انگلیسی (cctv closet circuit television) به معنی جعبه جادویی مدار گرفته شده است یعنی دوربین هایی که در جای خود ثابت هستند و تصاویر را به یک یا چند محل ارسال می کنند.

دوربین‌های مداربسته معمولاً برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می‌گیرند و بسته به شرایط محیط انواع مختلفی دارند.

یک مهندس آلمانی به نام والتر بروش مخترع دوربین مداربسته بود. اولین رونمایی از دوربین مدار بسته در اماکن عمومی آمریکا در سال ۱۹۱۳ بود.

در چند سال اخیر بازار فروش دوربین های مداربسته در ایران چندین برابر شده است.به همین خاطر پر فروش ترین برندهای دوربین مداربسته و امنیتی به نام های هایک ویژن و هایلوک را به شما معرفی می کنیم.

برندهای پر فروش دوربین های مدار بسته هایک ویژن و هایلوک

عکس های لوک و هایک ویژن
های لوک و هایک ویژن

هایلوک و هایک ویژن از جمله دوربین های مدار بسته پر فروش در ایران هستند. برند های لوک در سال 2018 به وسیله کمپانی هایک ویژن معرفی شد . شــرکت هایک‌ویژن در سال ۲۰۱۷ برند هایلوک را به منظور دسترســی به حجم بیشتری از مشتریان  و آن دسته از مشتریانی که به دنبال محصولی ارزان و با کیفیت هستند ایجاد کرد.

شرکت چینی هایک ویژن در سال 2001 تأسیس شد و از آن زمان به تولید کننده اصلی راه حل های نوآورانه دوربین مدار بسته تبدیل شده است.

هایک ویژن طیف وسیعی از دوربین ها و تجهیزات دوربین مدار بسته را تولید می کند ، از جمله دوربین های IP ، دوربین های آنالوگ HD ، نرم افزار مدیریت و تجزیه و تحلیل ، سیستم های هشدار ، و بسیاری دیگر از تجهیزات نظارت کمکی. دوربین های IP آینده دوربین های نظارتی هستند ، تصاویر و ورودی صوتی دریافتی را به داده هایی تبدیل می کنند که از طریق اتصال اینترنت ایمن قابل انتقال هستند. هایک ویژن مجموعه ای از این دوربین های IP هوشمند را با نرم افزار داخلی تجزیه و تحلیل ارائه می دهد. آنچه باعث برجسته شدن هایک ویژن می شود تعهد آنها به تحقیق و توسعه است که 8٪ از درآمد سالانه خود را برای این منظور صرف می کنند.

نمایندگی هایک ویژن در نقاط گوناگون جهان از جمله آمریکا،هلند،ایتالیا،روسیه،هنگ کنگ،دبی،ایران و… دارای دفاتر مستقیم فروش میب اشد. هایک ویژن با توجه به طیف وسیعی از ویژگی ها ، از جمله کیفیت تصویر ، طراحی دوربین و قیمت ، مقدار زیادی از انتخاب را به مشتریان خود ارائه می دهد.

این بدان معناست که تجهیزات هایک ویژن می‌توانند به راحتی متناسب با بودجه و نیازهای شما تنظیم شوند و سیستم امنیتی متناسب با تجارت شما را برای شما به همراه داشته باشند.

هایک ویژن که در سال 2001 تأسیس شد و اکنون یکی از بزرگترین تامین کنندگان تجهیزات نظارتی در سراسر جهان است ، مارک معتبری است که می توانید برای محصولات دوربین مدار بسته با کیفیت بالا به آن اعتماد کنید.

هایک ویژن مطمئناً ابتکاری ترین و بهترین انتخاب در مورد سیستم های نظارت بر امنیت خانه است. تحقیق و توسعه آنها به تنهایی ، بسیار بیشتر از رقبای آنها مانند داهوا و آکسیس است که اطمینان حاصل می کند که هایک ویژن به عنوان رهبر جهانی در بازار نظارت بر خانه و تجارت باقی مانده است.

دوربین های مداربسته برند های لوک از نظر کیفیت بسیار بالا هستند و با دوربین های هایک ویژن برابری می کنند. در حال حاضر برند هایلوک محصولات مداربسته را در دو نوع IP و آنالوگ HD تولید می کند.

با برند های لوک می توانید امنیت مغازه ، امنیت شرکت ، امنیت منازل و ….. خود را افزایش دهید وتوسط نمایندگی پارس ارتباط می توانید با بهره گیری از کمک مشاوران و فروشندگان این مجموعه، دوربین مدار بسته و سیستم های حفاظتی مورد نیاز خود را انتخاب و نصب نمایید.هایک ویژن به عنوان یکی از تأمین کنندگان برجسته تجهیزات نظارت تصویری در جهان ، پیشتاز صنعت فناوری دوربین مدار بسته است.

رویکرد نوآورانه آنها در ایجاد محصولات نظارتی ، آنها را به ویژگی اصلی بسیاری از اماکن ، از جمله خرده فروشی ، دارایی ، آموزش ، دولت و مسکن تبدیل کرده است. و با مقرون به صرفه بودن این فناوری با کیفیت بالا ، شاید وقت آن رسیده است که تجهیزات دوربین مداربسته کسب و کار خود را به هایک ویژن ارتقا دهید.

 اگر به دنبال سیستم نظارت تصویری با عملکرد بالا و دوربین مدار بسته ارزان قیمت هستید. ما به شما برند هایلوک را معرفی می کنیم مهم ترین دلیل  این است که دوربین های هایلوک با همه برند ها سازگار است و به تمامی دستگاه های سایر برند ها متصل  می شوند و بر خلاف اکثر برند ها با تمامی دستگاه های دیگر تولیدی سایر برند ها همخوانی دارد.زیرا در برند هایلوک کلید osd ) او اس دی) (کلید منو) موجود می باشد.

همچنین دوربین های با رزولوشن بالای برند هایلوک در دستگاه های ضعیف تر،کیفیت پایین تری را (حتی آنالوگ) به کاربر ارائه دهند. در سمت دیگر دستگاه های دی وی ار این مجموعه نیز این قابلیت را دارند . دستگاه های هایلوک به سایر دوربین های برند های دیگر متصل شده و کیفیت فوق العاده ای را از خود ارائه میدهند.

X