درباره ما

درباره ما فروشگاه دیجی حفاظ به مدیریت علیرضا رحیمی سالیان سال همواره به عنوان بزرگترین وارد کننده و پخش کننده دوربین مدار بسته با برند های نایک ویژن Nikvision , هایک ویژن Hikvision , داهوا Dahua , هایلوک Hilook , و سوئیچ و تجهیزات شبکه با برند دی لینک Dlink سیسکو Cisco مرتبط با سیستم های حفاظتی و امنیت، در سطح کشور مطرح بوده است.مارک های معتبر جهانی نیز دیگر محصولات عرضه شونده توسط این فروشگاه را تشکیل می دهند.علیرضا رحیمی ” Alireza Rahimi ” مدیر سایت دیجی حفاظ و فروشگاه اینترنتی دوربین دیجی حفاظ می باشد.

برجسته ترین خصوصیت فروشگاه دیجی حفاظ خدمات پس از فروش به صورت مدرن و حرفه ای و تلاش مستمر برای بهبود عملکرد و گسترش خدمت رسانی در سراسر کشور می باشد.
عملکرد مطلوب و انعطاف پذیر متین طی سالهای گذشته، این فروشگاه را به عنوان یکی از پیشروان بازار دوربین مدار بسته در کشور مطرح کرده و نحوه فعالیت آن به صورتی بوده سیاست راهبردی فروشگاه دیجی حفاظ تهیه قطعه و کالا از معتبر ترین تولید کنندگان جهانی می باشد.

فروشگاه دیجی حفاظ با هدف واردات ,فروش وارائه خدمات پس از فروش محصولات نظارت تصویری ,خانه هوشمند ,دستگاه حضور غیاب,تجهیزات شبکه.تاسیس گردید.
این فروشگاه نماینده رسمی محصولات ذیل در ایران می باشد.

هایک ویژن HIKVISION
داهوا DAHUA
هایلوک HILOOK

عرضه لوازم الکترونیکی اعم از محصولات نظارت تصویری و کامپیوتری، واردات قطعات و لوازم مورد نیاز و اخذ و اعطای نمایندگی‌های داخلی از جمله فعالیت های این شرکت می باشد.

بیانیه ماموریت فروشگاه دیجی حفاظ :ارائه محصولات و خدمات پس از فروش (مشاوره، نصب، تعمیرات و پشتیبانی) برای گروه های از محصولات دیجی حفاظ تحت گارانتی فروشگاه دیجی حفاظ شامل:

 • – محصولات نظارت تصویری: دوربین مداربسته .دی وی ار .ان وی ار.ولوازم جانبی
 • – محصولات حضور غیاب :دسنگاه حضور غیاب و تشخیص چهره
 • – محصولات تجهیزات شبکه:انواع سوئیچ های شبکه ونانو استیشن
 • – محصولات لوازم جانبی دوربین مدار بسته

خط مشی فروشگاه دیجی حفاظ

این شرکت در راستای تامین، ارتقاء رضایتمندی و افزایش وفاداری مشتریان و با رویکرد بهبود مستمر فعالیّت ها و فرایندهای کاری خود را مطابق ، سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد جهانی را برگزیده و برای نیل به این چشم انداز راهکارهای کلان زیر را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است.

فروشگاه دیجی حفاظ در راستای ارائه خدمات برتر، بر اساس اصل مشتری مداری و با در نظر گرفتن امکانات و نیازهای مربوطه، موارد ذیل را در سرلوحه اهداف خود قرار داده است :

۱)با بکارگیری تمام امکانات و نیروی انسانی، در سریعترین زمان، و با بالاترین کیفیت و بیشترین سطح رضایت مندی مشتری

۲) ارتقاء سطح کیفی و کمی عملکرد پرسنل واحدهای مختلف مجموعه از طریق ارائه آموزش های مورد نیاز و نظارت بر اثر بخشی آموزشی.

۳) ارتقاء سطح کیفی فضای کاری و ایجاد محیطی پویا، با نشاط و پر تلاش در جهت حصول موفقیت در بالاترین سطح

۴)استفاده بهینه از منابع سازمان (نیروی انسانی، تجهیزات، سیستم ها و غیره)

چگونگی ارائه خدمات به مشتری واحد فنی مهندسی:

پذیرش: انجام کلیه امور مربوط به ثبت ،پذیرش و ارسال دستگاه به مشتری
بخش پشتیبانی فنی پاسخگویی مشکلات فنی شما عزیزان
بخش گارانتی:تعمیر و نگه داری کلیه دستگاهای معیوب
کلیه خدمات مربوط به تعمیر دستگاه های مشتریانی که به صورت حضوری مراجعه می نمایند. و همچنین حل مشکلات فنی نمایندگان در این واحد انجام می شود.

واحد فروش

کارشناسان فروش ما به دوشیوه تلفنی یا ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام ,واتس اپ وغیره یا ایمیل در خدمت شما عزیزان هستند.

ارایه خدمات نصب وراه اندازی:

 • ارائه خدمات نصب وراه اندازی توسط تیم های ویژه نصب پروژه
 • پشتیبانی فنی نرم افزارهای دی وی ار دوربین های ای پی وان وی ارها
 • ارائه خدمات تلفنی
 • دعوت از مشتریان ویژه در نمایشگاههای ایپاس .
 • انجام بازدیدهای ویژه و رایگان از پروژه ها,جهت خدمت رسانی بهتر به مشتریان

امورنمایندگان:

فروشگاه دیجی حفاظ با داشتن بیش از ۲۰نمایندگی در سراسر ایران در واحد امور نمایندگان ضمن توسعه و بهینه سازی شبکه خدمات ، عهده دار مسئولیت های زیر است :

رسیدگی به کلیه امور مربوط به نمایندگان از قبیل تخلفات نماینده ،تعلیق ویا حذف نمایندگی
رسیدگی به درخواست های متقاضیان اخذ نمایندگی
این واحد شامل بخش های زیر است :

امورنمایندگان دوربین مدار بسته
امورنمایندگان تجهیزات شبکه
امورنمایندگان دستگاهای حضور غیاب
امورنمایندگان خانه هوشمند
ارزیابی

رضایتمندی مشتری :

 • رسیدگی به شکایات مشتریان از نمایندگان خدمات پس از فروش
 • رسیدگی به شکایات مشتریان حضوری
 • رسیدگی به شکایات مشتریان تلفنی
 • رسیدگی به شکایات مشتریان اینترنتی

مرکز تماس

مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه دیجی حفاظ در ساختاری مشتری مدار و خدمت محور جهت ارتباطی دو سویه با مشتریان راه اندازی گردیده است . این مرکز با به کارگیری کارشناسان زبده واستفاده از ابزارهای نوین ،در راه نیل به هدفی برتر به منظور اطلاع رسانی درساعات اداری همراه و پشتیبان شما در استفاده از انواع خدمات بوده است و از هیچ تلاشی برای اطلاع رسانی صحیح و پیگیری مشکلات احتمالی در خصوص محصولات دیجی حفاظ ،دریغ نخواهد داشت .

این واحد به منظور انجام پاسخگویی به مشتریانی است که با مرکز تماس تلفنی دیجی حفاظ ارتباط برقرار می کنند. مواردکلی که مشتریان بواسطه آن با این مرکز تماس می گیرند عبارتند از:

۱- درخواست اطلاعات فنی
۲-درخواست نصب دوربین مداربسته
۳-در خواست تعمیر دستگاه
۴- اعلام شکایت از نحوه عملکرد و برخورد نماینده و پرسنل
۵- اطلاع از نحوه قرعه کشی و نتایج آن و اعلام مرجعی جهت پاسخگویی
۶- درخواست اطلاعات مراکز فروش محصولات و نمایندگی های مجاز(خرید)
۷- در خواست اطلاعات جانبی
۸-پیگیری پرونده تشکیل شده بابت شکایت
۹- درخواست خرید
۱۰- اطلاعات مربوط به برگزاری نمایشگاهای دوربین مداربسته.

روشهای ارتباط مشتری

مرکز تماس در عین پاسخگویی به مشتریان ، نیازهای اطلاعاتی و خدماتی همکاران را نیز پوشش می دهد و به عنوان یک نقطه شروع می تواند به صورت مستقل از زمان و مکان در ساعات اداری در گستره ای ملی از طریق سیستمهای ارتباطی نظیر شبکه اینترنت ، تلفن ، پیام کوتاه ،‌ خدمات اطلاعات مورد نیاز و پیگیری امور مشتریان را در اسرع وقت به انجام رساند .

کارشناسان واحد مرکز تماس در تمامی ایام هفته به جز ایام تعطیل با خط تلفنی ۰۹۱۲۸۶۹۶۱۴۵، شماره فکس۰۹۱۲۸۶۹۶۱۴۵ (جهت ارتباط نمایندگان خدمات پس از فروش با فروشگاه دیجی حفاظ)، پیامک ۰۹۱۲۸۶۹۶۱۴۵ و یا آدرس ایمیل info@digihefaz.com آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان و هموطنان ارجمند می باشند.